Deniz Private Kredi Kartı, sadece DenizBank Özel Bankacılık müşterilerine özel, alışverişten seyahate yaşamın tüm keyifli anlarında ayrıcalıklı olduklarını hissettirmek için tasarlanmış özel bir kredi kartıdır.

Deniz Private Kredi Kartı’nızla tüm harcamalarınızdan bonus kazanır, birikmiş bonuslarınızla 250.000'i aşkın üye işyerinden bedava alışveriş yapabilir, program ortaklarında ekstra bonus ve taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Deniz Private Kredi Kartı standart bonus kartlardan daha yüksek bonus kazandırır.

DenizBank Özel Bankacılık müşterilerine özel 6.000TL ve yabancı para karşılığı günlük ATM çekim limitiyle nakit ihtiyaçlarınızı 7/24 karşılayabilirsiniz.

Deniz Private Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz 444OZEL(6935)'i arayarak uçak biletlerini alırken, birikmiş alışveriş bonuslarını 3 kat değerli olarak kullanabilir. Yalnızca alışverişlerden kazanılan bonus puanlar 3 kat değerli olarak kullanılabilmektedir. Kampanyalardan kazanılan bonuslar 3 kat değerli bonus kampanyasına dâhil değildir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Deniz Private Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz 444OZEL(6935)'i arayarak uçak bileti aldığında alan vergisini birikmiş alış veriş bonusları ile 3 kat değerli olarak ödeyebilir. Kampanyaya yalnızca alışverişlerden kazanılan bonus puanlar dâhildir. Kampanyalardan kazanılan bonuslar 3 kat değerli bonus kampanyasına dâhil değildir.

Deniz Private Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz İstanbul Atatürk Havalimanı iç hatlarda TAV Primeclass Lounge ve dış hatlarda TAV Comfort Lounge, Ankara Esenboğa Havalimanı iç hatlarda Anadolujet Pimeclass Lounge ve dış hatlarda TAV Comfort Lounge’de uçuş saatine kadar bir misafiriyle birlikte ücretsiz olarak hizmet alabilir.

Deniz Private Kredi Kartı’nızla yurtdışında tek seferde yapacağınız 100 USD ve üzeri restoran ve konaklama harcamalarınızda %10 indirim kazanırsınız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

İndirim tutarı, harcamanın yapıldığı ayı takip eden ay içerisinde kredi kartınıza TL karşılığı olarak iade edilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Deniz Private Kredi Kartı’nızla yurtdışında yaptığınız konaklama ve restoran harcamalarından bir yıl içerisinde en fazla 200 USD karşılığı iade almaya hak kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Deniz Private Kredi Kartı’nızla yurtiçinde, tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri otel harcamalarınızda %10 indirim kazanırsınız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

İndirim tutarı, harcamanın yapıldığı ayı takip eden ay içerisinde kredi kartınıza TL karşılığı olarak iade edilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Deniz Private Kredi Kartı’nızla yaptığınız yurtiçi konaklama harcamalarında bir ay içerisinde en fazla 200 TL, bir yıl içerisinde en fazla 250 TL iade almaya hak kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Deniz Private Kredi Kartı’nızla İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya havalimanlarında otopark ve vale hizmetlerinden %50 indirimli olarak yararlanırsınız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

İndirim tutarı, harcamanın yapıldığı ayı takip eden ay içerisinde kredi kartınıza TL karşılığı olarak iade edilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Havalimanı otopark ve vale indirim uygulamasından kartın bir ayda kazanabileceği indirim tutarı 200 TL’den fazla olamayacaktır. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Yurtdışı uçak biletlerinizi Deniz Private Kredi Kartı’nızla 444 OZEL(6935)’i arayarak aldığınızda havalimanına ücretsiz tek yön transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Deniz Private Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz 444OZEL(6935)'i arayarak ücretsiz vize danışmanlığı hizmetinden yararlanabilir ya da detaylı bilgi alabilirler. Kart Sahiplerinin vize başvurusu için şirket tarafından verilecek vize danışmanlık bedeli her bir kart sahibi için yılda bir defaya mahsus olmak üzere karşılanacaktır. Hizmet yalnızca İstanbul il sınırları içerisinde geçerlidir. Vize danışmanlık ve kurye dışında konsolosluk tarafından istenen ve kart sahibi tarafından karşılanacak ücretler: Konsolosluğa ödenen vize ücreti, aracı kuruma yapılan başvurularda aracı kurum ücreti, randevu ile çalışan konsolosluklarda randevu ücreti, seyahat sağlık sigorta ücreti, konsoloslukların talep ettikleri UPS kargo teslimat ücreti kart sahiplerine aittir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Pazar kahvaltıları %30 indirim uygulaması pazar günleri Türkiye’deki tüm kafe ve restoranlarda Deniz Private Kredi Kartı’nızla yaptığınız ödemelerde geçerlidir. İndirime hak kazanabilmeniz için işlemin pazar günü 09.00 – 13.00 saatleri arasında yapılması gerekmektedir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Tek seferde ve aynı gün içerisinde en fazla 50 TL, bir ay içerisinde maksimum 200 TL indirim kazanılabilir.

İndirimden asıl kart sahibi ile birlikte sadece tek bir ek kartı yararlanabilmektedir.

İndirim tutarları işlemin yapıldığı Pazar gününü takip eden hafta içerisinde kredi kartınıza TL karşılığı olarak iade edilmektedir.

Tek seferde en fazla 40 TL, bir ay içerisinde maksimum 200 TL indirim kazanılabilir.

İndirimlerden asıl kart sahibi ile birlikte sadece tek bir ek kartı yararlanabilmektedir.

İndirim tutarı, harcamanın yapıldığı ayı takip eden ay içerisinde kredi kartınıza TL karşılığı olarak iade edilmektedir.

Deniz Private Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz Suada Club havuzundan hafta içi %50 indirimli olarak yararlanabilir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

İndirimler harcamanın yapıldığı anda DenizBank POS cihazı üzerinden otomatik olarak hesaplanır ve karta anında yansıtılır.

Hillside City Club Etiler, Hillside City Club İstinye ve Hillside City Club Trio’da Deniz Private Kredi Kartı’nızla yaptığınız harcamalarda size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Sanda Spa Etiler, Sanda Spa İstinye ve Sanda Spa Trio‘da Deniz Private Kredi Kartı’nızla yaptığınız harcamalarda size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Hillside’a ait satış noktalarından Deniz Private Kredi Kartı’nızla yaptığınız işlemlerde Hillside Beach Club’un size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Deniz Private Cinecity Etiler, Deniz Private Cinecity Trio, Deniz Cinecity Olivium ve Deniz Cinecity Kipa’da Deniz Private Kredi Kartı’nızla yaptığınız harcamalarda size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

DenizÖzel Asistans hizmetleri, Mondial Assistance tarafından Yol Yardım Hizmetleri, Konut Yardım Hizmetleri, Bilgi ve Rezervasyon Hizmetleri, Organizasyon Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri, Danışmanlık Hizmetleri, İndirimli Transfer Hizmetleri sunulmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Deniz Private Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz, 444 OZEL(6935)’i arayarak DenizÖzel Asistans Hizmetleri ilgili detaylı bilgi alabilir ve yararlanma koşullarını öğrenebilir.

Yurtdışı veya yurtiçi seyahatlerinde, seyahat bilet bedelinin en az %50’sini Deniz Private Kredi Kartı ile ödeyen müşterilerimiz ferdi kaza sigortasından faydalanır. Uçak, otobüs, gemi, tren ile seyahat edilmesi durumlarında seyahat/otel konaklama bedelinin en az %50’sinin Deniz Private Kredi Kartı ile ödenmiş olması gerekmektedir.

Ücretsiz ferdi kaza sigortası ile asıl ve ek kart sahiplerinin maruz kalacakları kazalar neticesindeki ölüm ve daimi maluliyet (sürekli tam sakatlık) halleri 25.000 USD'ye kadar teminat altına alınmaktadır. Ölüm halinde, sigortadan kanuni varisler yararlanmaktadır. Söz konusu kazanım, seyahatin ilk 90 günü içinde gerçekleşmiş olması ve hasar olduğu takdirde gerekli belgelerin 30 gün içerisinde iletilmesi gerekmektedir.

Ödenecek tazminat tutarı maksimum 25.000 USD ile sınırlıdır. Ferdi kaza sigortasından kart hamili ile birlikte seyahat eden eş ve 18 yaşına kadar çocukları da yararlanır.

Deniz Private Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz (0212) 444 33 76 numaralı iletişim hattını arayarak %15 indirimli PratikDepo hizmetinden yararlanabilir. PratikDepo hizmetiyle eşyalar depo olarak tahsis edilen konteynırın bulunduğu lokasyonda veya masrafı, maliyeti kart sahibine ait olmak üzere, eşyaların teslim alınması ve saklama işlemi için ayrılmış olan konteynıra taşınması, yerleştirilmesi işlerinin tamamı PratikDepo firması tarafından gerçekleştirilir. Eşyalar konteynıra alınmadan önce eşyaların teslimatı PratikDepo’nun yetkilisine yapılır. Depolanmak üzere gönderilen eşyalar karşılıklı Eşya Durum Tespit Tutanağı ile teslim alınır. PratikDepo tarafından gerekli her türlü tedbir ve güvenlik önlemleri sağlanır. PratikDepo hizmetinden indirimli olarak yararlanmak için ödemenin Deniz Private Kredi Kartı‘yla yapılması gerekmektedir. İndirim işlem anında yansıtılır. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Deniz Private Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz 444OZEL(6935)'i arayarak %20 indirimli kuru temizleme hizmetinden yararlanabilirler. Talepler, hafta içi 09.00-19.00, Cumartesi 09.00-18.00 saatleri arasında alınabilir (resmi tatiller, dini tatiller, yılbaşı ve pazar günleri hariçtir). Ücretsiz adrese teslim kuru temizleme hizmeti sadece İstanbul ili sınırları içerisinde geçerlidir. İndirim işlem anında yansıtılır. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Size özel ayrıcalıklarla zenginleştirilen Deniz Private Kredi Kartı’na sahip olabilmek için, DenizBank Özel Bankacılık müşterimiz olmanız yeterli.

Özel Bankacılık müşterilerimiz DenizBank Özel Bankacılık Merkezlerinden Deniz Private Kredi Kartı başvurusu yapabilir.

  • 444 OZEL(6935) DenizBank Özel Bankacılık İletişim Merkezi
  • www.denizozel.com AçıkDeniz İnternet Şubesi
  • MobilDeniz Uygulaması
  • DenizBank Şubeleri
  • DenizBank ATM`leri
  • Garanti Bankası Şubeleri *
  • Tekstilbank Şubeleri**
  • Otomatik ödeme talimatı ile
  • Online işlem yapan PTT*`lerden yapabilirsiniz

* Bir sonraki ekstreye 1 TL işlem ücreti borç kaydedilir
**Bir sonraki ekstreye 2,63 TL işlem ücreti borç kaydedilir.

KART ÜCRETLERİ
Kart TipiAsıl KartEk Kart
1.YılHer Yıl1.YılHer Yıl
Deniz Private 144 TL 144 TL 72 TL 72 TL

Diğer ücret ve faiz oranlarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Kartınızla ortak limite sahip Deniz Private ek kart başvurusunu Özel Bankacılık Merkezlerimiz ve AçıkDeniz İnternet Şubesi’nden gerçekleştirebilirsiniz.

Size özel hizmet verecek, müşteri temsilcinize 05308556935 WhatsApp ve 4446935 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, AçıkDeniz internet bankacılığında chat, Mobil Deniz’den ses ve chat, FastPay’den ses ve Skype’dan da sesli olarak siz değerli müşterilerimize hızlı hizmet ve destek vermekteyiz.