Temassız BankaKartım Ürün Bilgisi

BankaKartım ürünümüz artık Temassız olarak verilebilmektedir!

Ürün özellikleri

  • Türkiye’de bir ilk: Temassız özelliğini dilediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz!
  • Temassız BankaKartım ile tek seferde 500 TL’ye kadar yapacağınız alışverişinizi POS’ta temassız olarak ödeyebilirsiniz!
  • DenizKartım mobil uygulamasını kullanarak Temassız BankaKartım kampanyalarını takip edebilir ve kartınıza ait güncel bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Şifre belirleme

  • Temassız BankaKartı’ınıza şifre belirlemek için SIFRE boşluk, 4 haneli oluşturduğunuz şifre boşluk, kartınızın son dört hanesi ve kartınızın arkasında yer alan üç rakamı yazarak 3280’e sms gönderin.(Örn: SIFRE 1234 1234567)
  • Ayıca şifrenizi DenizKartım mobil uygulamasından, şubelerimizden, 0850 222 6935 Özel İletişim Hattı veya internet Bankacılığı kanallarından da hızlıca belirleyebilirsiniz.
  • Şifrenizi belirlerken kolay tahmin edilir rakamları kullanmayınız. Şifrenizi kartın üzerine yazmayınız ve kimseyle paylaşmayınız.

Kart kullanımıyla ilgili önemli hatırlatmalar

  • Kartınızı teslim aldığınız andan itibaren kart sorumluluğunuz başlamaktadır.
  • Temassız BankaKartım ile POS üzerinden tek seferde maksimum 500 TL işlem yapılabilecektir. Temassız işlem limiti tamamlandıktan sonra şifreli işlemin yapılması gerekecektir. Şifreli işlem yapıldıktan sonra temassız özelliği tekrar kullanılabilecektir.
  • Kartınızın temassız özelliği kapalı olarak teslim edilmiştir. ATM veya POS’tan ilk şifreli işlem sonrasında temassız özelliği açılacaktır.
  • Kartınızın temassız özelliğini dilediğiniz anda telefon bankacılığıyla veya şubelerimize başvurarak açıp kapatabilirsiniz. Aç/kapat özelliğinin devreye girmesi için mutlaka ilk işleminizin ATM’den veya POS’tan şifre girerek gerçekleşmesi gerekmektedir.

BankaKartı'ınızın Arar Bulur Özelliğinden Haberiniz Var mı?

Sadece DenizBank BankaKartım’da olan Arar Bulur özelliği ile alışverişleriniz sırasında kasada ödeme yaparken ya da ATM’den para çekerken yetersiz bakiye ile karşılaşmaya son!

Arar Bulur özelliği sayesinde, kartınıza tanımladığınız tüm hesaplar taranır, eksik kalan tutar bulunur ve işleminiz sonuçlanırken ihtiyacınız anında karşılanır!

Arar Bulur Özelliği Nasıl Çalışır?

Arar Bulur özelliği , yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştireceğiniz tüm alışveriş işlemlerinde, Yurtiçi başka banka ATM’leri ile yurtdışı tüm ATM’lerdeki para çekme işlemlerinde çalışır.

Banka kartınızın bağlı olduğu ana hesabınızda yeterli bakiye bulunmasa dahi, seçeceğiniz hesaplarda bakiye büyükten küçüğe taranarak, başarılı işlem için yeterli bakiye bulunur ve tahsil edilir.

Arar Bulur Özelliği'ni Kartınıza Nasıl Tanımlarsınız?

Arar Bulur Özelliği ile İlgili Diğer Bilgiler

Kartınızın bağlı olduğu ana hesabınız haricinde en az 1, en fazla 3 hesap için “Arar Bulur” özelliği tanımlayabilirsiniz.

Özellik aynı tip döviz hesapları için tanımlanabilir.

Arar Bulur özelliği sayesinde yetersiz bakiye sebebiyle asla kasada kalmazsınız!