DenizBank Private

Sizin için, size özel bir dünya.

Mastercard World Elite ayrıcalıkları tüm dünyada yanınızda!

Denizbank Private Mastercard kredi kartınızla yurtdışında Mastercard’ın siz özel kart sahiplerine tüm seçkin markalarda sunduğu indirim ve ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Denizbank Private kart sahiplerimize gönderilen TAV Passport kart ayrıcalıkları hakkında detaylı bilgi almak için;

https://denizozel.com/denizbank-private/tav-passport-kart.aspx

 • Hotels.com’da %10’a varan indirim
 • Araç kiralamalarda özel ayrıcalıklar
 • Yurt dışında 125 ülkede 1.000’e yakın havalimanı lounge’una giriş hakkı.

Üstelik size hoş geldin hediyesi olarak tüm dünyada 125’ten fazla şehir ve 1.000’e yakın havalimanında anlaşmalı lounge’lara iki seferlik ücretsiz giriş ile seyahatlerinize keyifle başlayabilirsiniz. İki seferlik hediye lounge girişinde kartınızdan çekilen tutar ortalama 10 gün provizyonda bekleyerek iptal olacaktır.

Detaylı arama için https://www.loungekey.com/en/denizprivatelimitededition/our-lounges

Seyahat ayrıcalıklarında ve yaşamın keyifli anlarında Denizbank Private...

Mastercard World Elite ayrıcalıkları tüm dünyada yanınızda!

Denizbank Private Mastercard kredi kartınızla yurtdışında Mastercard’ın siz özel kart sahiplerine tüm seçkin markalarda sunduğu indirim ve ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Üstelik tüm dünyada 125’ten fazla şehir ve 1.000’e yakın havalimanında anlaşmalı lounge’lara giriş hakkına sahip olarak seyahatlerinize keyifle başlayabilirsiniz.

Asistans hizmetlerinden yararlanmak için 0850 222 OZEL(6935)’i arayabilirsiniz.

Diğer ayrıcalıklarda Denizbank Private

 • ATM’lerden günlük 20.000 TL veya bu tutarın yabancı para karşılığı kadar nakit çekim limiti
 • 750 TL altı tutarlarda temassız ödeme

0850 222 OZEL(6935)... Hattın diğer ucunda ayrıcalıklarınız var.

 • 0850 222 OZEL(6935)’i aradığınızda sesli yanıt sistemine bağlanmadan, hatta beklemeden müşteri temsilcinize ulaşabilir, tüm ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kartınız kaybolduğunda veya çalındığında 0850 222 OZEL(6935) üzerinden kartınızı acil yenileyebilir ve öncelikli teslim alabilirsiniz.

Önemli hatırlatmalar!

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı ve blokeli olarak teslim edilmektedir. Şifrenizi aldığınızda kartınızın blokesi otomatik olarak kalkacaktır. Alışverişlerde şifre kullanımı zorunluluğu nedeniyle şifrenizi hemen kolaylıkla belirleyebilirsiniz.
 • Kredi kartı şifrenizi 0850 222 OZEL(6935)’i arayarak müşteri temsilcinizle oluşturabilir veya SMS ile anında belirleyebilirsiniz.
 • Şifrenizi SMS ile belirlemek için cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne SIFRE boşluk dört haneli kendi belirlediğiniz şifreyi yazıp tekrar boşluk bırakın, kart numaranızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki üç rakamı ekleyip 3280’e gönderin, şifrenizi anında oluşturun.

Kampanya Detayları...

 • Yurtdışında tek seferde yapacağınız 2500 TL karşılığı USD ve üzeri konaklama ve restoran-kafe harcamalarınıza %20 indirim kazanırsınız. Harcamanın yapıldığı işyeri MCC kodunun (Merchant Category Code) otel, kafe ve restoran dışında olması durumunda indirim kazanılmayacaktır. Bir müşteri her iki kampanya toplamında bir ay içerisinde en fazla 3000 TL indirim kazanabilir. İndirim TL olarak yansıtılır. Ek kartlar dahildir. (Ek kartlar ve asıl kart dahil toplamda aylık en fazla 3000 TL indirim kazanılır) İndirimler işlem yapıldığı an karta yansıtılacaktır.
 • Yurtiçinde, tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri otel/restoran harcamalarına %20 indirim kazanırsınız. Harcamanın yapıldığı işyeri MCC kodunun (Merchant Category Code) otel dışında olması durumunda indirim kazanılmayacaktır. Ek kartlar dahildir. (Ek kartlar ve asıl kart dahil toplamda aylık en fazla 2500 TL indirim kazanılır) İndirimler işlem yapıldığı an karta yansıtılacaktır
 • Sinema ve tiyatro harcamalarına %15 indirim kazanırsınız. Aylık en fazla 100 TL indirim kazanılabilir. Online işlemler dahildir. Ek kartlar dahildir. (Ek kartlar ve asıl kart dahil toplamda aylık en fazla 100 TL indirim kazanılır) İndirimler işlem yapıldığı an karta yansıtılır.
 • Tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri Güzellik ve Kuaför harcamalarına %10 indirim kazanırsınız. Bir müşteri bir ay içerisinde en fazla 150 TL indirim kazanabilir. Online işlemler dahildir. Ek kartlar dahildir. (Ek kartlar ve asıl kart dahil toplamda aylık en fazla 150 TL indirim kazanılır) İndirimler işlem yapıldığı an karta yansıtılır.
 • Kozmetik harcamalarına %10 indirim kazanırsınız. 750 TL ve üzeri kozmetik harcamasına %10 indirim kazanabilir. Bir müşteri bir ay içerisinde en fazla 150 TL indirim kazanabilir. Online işlemler dahildir. Ek kartlar dahildir. (Ek kartlar ve asıl kart dahil toplamda aylık en fazla 150 TL indirim kazanılır) İndirimler işlem yapıldığı an karta yansıtılır.
 • Duty Free harcamalarına %5 indirim kazanırsınız. Bir müşteri bir ay içerisinde en fazla 100 TL indirim kazanabilir. Online işlemler dahildir. Ek kartlar dahildir. (Ek kartlar ve asıl kart dahil toplamda aylık en fazla 100 TL indirim kazanılır) İndirimler işlem yapıldığı an karta yansıtılır.
 • Tek seferde 1000 TL ve üzeri Araç Kiralama harcamalarına %10 indirim kazanırsınız. Bir müşteri bir ay içerisinde en fazla 200 TL indirim kazanabilir. Online işlemler dahildir. Ek kartlar dahildir. (Ek kartlar ve asıl kart dahil toplamda aylık en fazla 200 TL indirim kazanılır) İndirimler işlem yapıldığı an karta yansıtılır.
 • Kuru Temizleme harcamalarına %10 indirim kazanırsınız. Bir müşteri bir ay içerisinde en fazla 100 TL indirim kazanabilir. Online işlemler dahildir. Ek kartlar dahildir. (Ek kartlar ve asıl kart dahil toplamda aylık en fazla 100 TL indirim kazanılır) İndirimler işlem yapıldığı an karta yansıtılır.
 • Private Kart’ın ürün özelliklerinden faydalanabilmek için Özel Bankacılık müşterisi olmak gerekmektedir.