Eğlence & Hobi Danışmanlığı Hizmeti

Özel etkinlikler, festivaller, müzeler ve diğer turistik bilgileri sinema, oyunculuk, aşçılık, fotoğrafçılık, dans, botanik, dalış, yelkencilik, binicilik, okçuluk, ekstrem sporlar, golf, model uçak vs. gibi hobi kulüpleri hakkında etkinlik araştırması yapılır, her tür bilgi sunulur ve gerekli organizasyonlar yapılır. İlgili hizmet organizasyondan ibaret olup oluşabilecek tüm masraflar tarafınıza aittir.

Vergi Danışmanlığı Hizmeti

Vergi danışmanlığı kapsamında, danışman telefonda konu ile ilgili bilgilendirme ve danışmanlık hizmeti verecektir. Yerel vergi mevzuatı bilgisi, vergi oranları, uygulanacak prosedürler, vb. konularda bilgi sunumu sağlanacaktır. İlgili hizmet sadece danışmadan ibarettir. İlgili hizmet hafta içi mesai saatleri (09.00-18.00) içerisinde verilecektir.

Gayrimenkul - Emlak Danışmanlığı

Gayrimenkul ve Emlak danışmanlığı kapsamında, danışman telefonda konu ile ilgili bilgilendirme ve danışmanlık hizmeti verecektir.

Hukuk Danışmanlığı

İhtiyaç duyulan herhangi bir hukuki konuda hukuki bilgilendirme ve hukuki tedbirler gibi konularda tavsiye hizmetidir. İlgili hizmetler sadece danışmadan ibaret olup kesinlikle bir hukuki çözüm niteliğinde değildir. Mesai saatleri (09.00-18.00) içerisinde yerine getirilecektir.

Mimari Görüş Hizmetleri

Talep etmeniz durumunda konuta profesyonel hizmet birimi yönlendirilerek; konut düzenlemesi ile ilgili renk, aksesuar, ev tekstili, aydınlatma seçimleri, bahçe dizaynı tasarımı gibi danışmanlık hizmetleri sağlanacaktır. Hizmet, bilgilendirme ve hizmetin organizasyonunun sağlanmasından ibaret olup, hizmetten yararlanılması durumunda oluşacak masraflar tarafınıza aittir. İlgili hizmet İstanbul il sınırlarında yerine getirilebilecektir.

Peyzaj Danışma Hattı

Talep etmeniz durumunda konuta profesyonel hizmet birimi yönlendirilerek; bahçe düzenlemesi ile ilgili renk, aksesuar, ev tekstili, aydınlatma seçimleri, bahçe dizaynı tasarımı gibi danışmanlık hizmetlerini sağlanacaktır. Hizmet, bilgilendirme ve hizmetin organizasyonunun sağlanması olup, hizmetten yararlanılması durumunda oluşacak masraflar tarafınıza aittir. İlgili hizmet İstanbul il sınırlarında yerine getirilebilecektir.

PC Asistans

Bilgisayarınızda oluşan arızalar için telefonda danışma hizmeti ile bilgi alınması ve/veya adresinize servis ya da bilgisayar tamircisi gönderilmesi organizasyonunu kapsar. Bu hizmette oluşacak tüm masraflar tarafınıza aittir. Aşağıda belirtilen hizmetlerin sadece organizasyonu yapılacak olup, tamir ve parça değişimi ile ilgili herhangi bir yükümlülük bulunmamaktadır.

Telefonda Danışma Hizmetleri; hafta içi ve Cumartesi günü 09.00-18.00 mesai saatleri içerisinde verilecektir. Resmi tatiller ve Pazar günleri hizmet verilmemektedir.

Yerinde Müdahale Servis Hizmetleri; hafta içi ve Cumartesi günü 09.00-18.00 mesai saatleri içerisinde tedarikçi ile ücret ve hizmet koşullarında anlaşmanız koşuluyla İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa illerinde verilecektir. Resmi tatiller ve Pazar günleri hizmet verilmemektedir. Hizmet sadece organizasyondan ibaret olup oluşacak tüm masraflar (servis, işçilik, parça değişimi) tarafınıza aittir.

Yerinde Servis Hizmetleri;

 • Program Kurulumu
 • Program Kaldırma
 • Web Kamera Kurma / Tanıtma
 • Yazıcının Tanıtılması
 • Mail Kurulumu
 • Soysal Ağ Eğitimi
 • Sistem Hızlandırma
 • Virüs Temizliği
 • Yedek Alma
 • Anti virüs Kurulumu
 • Sistem Kurulumu
 • Donanım Kurulumu
 • Modem /Erişim Noktası Kurulumu
 • Taşınabilir Medya /İletişim Aygıtlarının Kurulumu