Black Week Turkey @ Pera Palace Hotel Jumeirah 17-18 Kasım 2017

DenizBank-Pera Palace Hotel Jumeriah işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz
“3. Kara Hafta” Festivalimiz başlıyor. Festivalimiz, efsane karakter James Bond’un yaratıcısı ve 1955’te Pera Palace’ta konaklayan Ian Fleming anısına düzenleniyor. DenizBank Özel Bankacılık müşterilerimiz ise bu harika
2 günün tadını çıkarıyor.

DenizBank’ın 20. Yıl Kutlaması / 21 Eylül 2017

DenizBank’ın 20. Yıl Kutlaması

Zorlu PSM’de gerçekleşen muhteşem gecede, Özel Bankacılık müşterilerimiz ile birlikte DenizBank’ın 20. Yılını kutladık.

Gusto Tadım Aktivitesi / 28 Nisan 2016

DenizÖzel müşterileri için, uzman eşliğinde gerçekleştirilen Gusto tadım etkinliğinde müşterilerimizi Big Chefs Ataşehir’de ağırladık.

Chef’s Table / 9 Haziran 2015

Chef’s Table

Executive Chef Murat Aslan Big Chefs’in en özel lezzetlerini misafirlerimizin önünde hazırlayarak, davetlilerimize gerçek bir Chefs Table çalışması sundu.

Çocuklarla Çikolata Atölyesi / 19 Nisan 2014

Çocuklarla Çikolata Atölyesi

Müşterilerimiz ve çocuklarıyla keyifli ve lezzetli bir etkinlikte bir araya geldik. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasına özel gerçekleştirdiğimiz Çocuklarla Çikolata Atölyesi etkinliğinde, çikolata yapımının sırlarını uzman şeflerden öğrenen çocuklar gün sonunda ailelerine kendi elleri ile lezzetli sürprizler hazırlamış oldu.

Hello Sailing 5 / 20-22 Eylül 2013

Hello Sailing

Geleneksel Hello Sailing etkinliğimizin bu yıl beşincisini İstanbul-Adalar hattında gerçekleştirdik. Müşterilerimizi tüm haftasonu boyunca ağırladığımız keyifli etkinliğimiz Boat Show ziyaretiyle son buldu.

Çocuklarla Çikolata Atölyesi / 13 Nisan – 18 Mayıs – 25 Mayıs 2013

Çocuklarla Çikolata Atölyesi

Müşterilerimizin çocuklarının yaratıcılıklarını geliştirmeyi hedefleyerek İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde, minik davetlilerimiz kendi elleriyle hazırladıkları çikolataları tatmanın yanı sıra çikolata eritme, saklama ve işlemeyi uzman şeflerden birebir öğrenme fırsatı elde etti.

Madrid Gezisi / 2-4 Nisan 2013

Madrid Gezisi

Madrid’in büyülü sokakları ve tarihi dokusunu müşterilerimizle birlikte keşfettiğimiz etkinliğimizde, UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final maçı Real Madrid-Galatasaray karşılaşmasının coşkusunu, Santiago Bernabéu stadında hep birlikte yaşadık.

Özel Film Gösterimi / 12 Şubat 2013

Özel Film Gösterimi

Müşterilerimizle, kendileri için özel olarak düzenlediğimiz film gösteriminde biraraya geldik. City’s Nişantaşı sinemalarında sadece DenizÖzel müşterileri için ayrılan salonumuzda müşterilerimizle birlikte film keyfi yaşadık.

DenizÖzel Ekonomi Buluşmaları / 14 Ocak 2013

DenizÖzel Ekonomi

DenizBank başekonomisti Dr. Saruhan Özel’in ekonomik gelişmeler ve yatırım stratejileri üzerine değerlendirmelerini aktardığı toplantımızda DenizÖzel müşterilerimizle buluştuk.

Dünya Kadınlar Günü Daveti / 8 Mart 2012

Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bayan müşterilerimizle Antalya’da buluştuk. Beymen Mağazasında verdiğimiz davette müşterilerimiz kokteyl sırasında, kendileri için özel olarak seçilmiş ürünlerden oluşan defilenin tadını çıkardılar.

Özel Film Gösterimi / 16 Şubat 2012

Özel Film Gösterimi

Müşterilerimize özel film gösteriminde biraraya geldik. İstinye Park sinemalarında sadece DenizÖzel müşterileri için ayrılan bir salonda müşterilerimizle birlikte film keyfi yaşadık.

Tadım Aktivitesi / 24 Haziran 2011

Şarap Tadımı

Uzman eşliğinde gerçekleştirdiğimiz tadım etkinliğimizde müşterilerimizi Ankara’da ağırladık. Atatürk Orman Çiftliği’nde gerçekleşen etkinliğimiz kokteyl ile başladı. Sonrasında ikramlar eşliğinde tadıma geçilen etkinliğimiz, müşterilerimize özel hediyelerin verilmesiyle sonlandı.

“Londra’da Yatırım ve Yaşam” Semineri / 10 Mart 2011

Londra’da Yatırım ve Yaşam

Londra ile ilgili yatırım, kültür ve eğitim konularını kapsayan seminerde müşterilerimizle İngiltere Konsolosluğu (İstanbul)’da biraraya geldik. İngiltere Konsolosu Sayın Jessica Hand’in de konuşmacı olduğu seminer kokteyl ile son buldu.