MEVDUAT ÜRÜNLERİ

DenizBank Özel Bankacılık müşterileri, vadesiz mevduat hesaplarından günlük bankacılık ihtiyaçlarını karşılayabilir, ihtiyacınız olduğunda hesabınıza ulaşabilir, fatura ve düzenli ödemelerini gerçekleştirebilir.

Türk Lirası ve yabancı para cinsindeki yatırımları için piyasadaki faiz hareketlerinden etkilenmek istemeyen, risksiz ve sabit getiri hedefleyen Özel Bankacılık müşterileri kendileri için en uygun oran ve vadeyi seçerek vadeli mevduat hesabı açtırarak uygun faiz oranları ile kazanç sağlar.

Mevduatlarınızı değerlendirebileceğiniz özel faiz oranları için size en yakın Özel Bankacılık Merkezimizi arayabilirsiniz.

Yatırımcılar, çalınma, kaybolma, sahtecilik riski olmadan, alım satım işlemlerinde komisyon ve masraf ödemeden birikimlerini altında değerlendirebilir.

Mevduat+Fon Bundle ile birikimlerinizi tek bir ürün içerisinde hem yatırım fonu hem de vadeli mevduatta değerlendirebilirsiniz.

Mevduatlarınızın en az %25 veya %35’i ile yatırım fonu alarak fon getirisinden yararlanmanın yanında size özel vadeli mevduat faiz oranlarından da faydalanabilirsiniz. Vadeli mevduatın yanında seçeceğiniz 7 farklı yatırım fonundan birine ya da fon sepetine yatırım yaparak portföyünüzü çeşitlendirebilirsiniz.

100.000 TL - 2.000.000 TL arası birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu üründe toplam birikiminizin en az %25’i oranında aşağıdaki fonlara yatırım yapabilirsiniz:

  • DenizBank A.Ş A Tipi Endeks Fon,
  • DenizBank A.Ş B Tipi Altın Fon
  • Denizbank A.Ş B Tipi Tahvil Bono Fonu
  • DenizBank A.Ş B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu

Veya toplam birikiminizin %35’i oranında aşağıdaki fonlara yatırım yapabilirsiniz:

  • DenizBank A.Ş B Tipi Kamu ve Özel Sektör Tahvil ve Bono Fonu,
  • DenizBank A.Ş Özel Bankacılık B Tipi Tahvil ve Bono Fonu,
  • DenizBank A.Ş Özel Bankacılık B Tipi Performans Değişken Fon

Mevduat Fon Bundle ile ilgili detaylı bilgiye Özel Bankacılık Merkezlerimizden ulaşabilirsiniz.

Geleceğe yatırım yapmak isteyen veya düzenli birikim yapma niyetinde olan müşterilerimize avantajlı faiz oranları sayesinde TL, USD, EUR ve ALTIN’a yatırım yapma imkânı veren bir üründür.

Mevduat Biriken Hesap ile 3 yıl boyunca asgari 250 TL/USD/EUR ya da 1 gr ALTIN’dan başlayan aylık ya da 3 aylık düzenli ödemeler sayesinde ilk ödemenizden itibaren avantajlı faiz oranlarından yararlanmaya başlarsınız. Üstelik hesap açılışı esnasında vereceğiniz talimat ile ödemeleriniz her dönem otomatik olarak vadesiz mevduat hesabınızdan ya da kredi kartınızdan tahsil edilir.

Dilediğiniz zaman ara ödeme yapabilir, düzenli ödeme miktarını değiştirebilir, ALTIN ödemelerinizi TL, USD ya da EUR vadesiz hesabınızdan yapabilirsiniz.

Her bir yıllık dönem başında güncellenecek avantajlı faiz oranları ile yüksek getiri sağlar, birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Mevduat Biriken Hesap ile ilgili detaylı bilgiye Özel Bankacılık Merkezlerimizden ulaşabilirsiniz.

Çok Para Birimli Mevduat Hesabı, vade süresince farklı para birimlerine geçiş imkanı sunan, faiz getirisinin yanı sıra kur hareketlerinden faydalanmak isteyen müşterilerimize yatırım imkanı sağlayan bir üründür.

Çok Para Birimli Mevduat Hesabı ile istediğiniz para birimine dilediğiniz zaman, dilediğiniz tutarda geçiş yapabilir ve faiz kaybı olmadan vadeli mevduatınızı devam ettirebilirsiniz.

Çok Para Birimli Mevduat ile ilgili detaylı bilgiye Özel Bankacılık Merkezlerimizden ulaşabilirsiniz.

Ara Dönem Ödemeli Artan Faizli Mevduat Hesabı, vade sonu gelmeden belirlenen ara dönemlerde düzenli faiz getirisi elde etmeyi isteyen müşterilerimize yatırım imkânı sağlayan yıllık vadeli mevduat ürünüdür.

Tercihinize göre aylık veya 3 aylık dönemlerde mevduatlarınızın birikmiş faiz getirisini kullanabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz ara dönem ödeme günlerinde faiz geliriniz vadesiz mevduat hesabınıza aktarılır ve anaparanıza Ara Dönem Ödemeli Mevduat faizi işlemeye devam eder.

Her ara dönem faiz ödeme gününde “Artış Faiz Oranı” bir önceki dönem için geçerli olan faiz oranına eklenir ve o dönem geçerli olacak yeni faiz oranı belirlenir.

TL, USD veya EUR cinsinden Ara Dönem Ödemeli Artan Faizli Mevduat Hesabı açabilirsiniz.

Ara Dönem Ödemeli Artan Faizli Mevduat Hesabı ile ilgili detaylı bilgiye Özel Bankacılık Merkezlerimizden ulaşabilirsiniz.